JHT EDUSTUS JHT A-NUORET JHT B JHT C1 JHT C2 JHT D1 JHT D2 JHT E1 JHT E2 JHT F1 JHT F2 JHT G LUISTELU/LEIJONAKIEKKOKOULU JHT NAISET

JHT D2

JOUKKUEINFO PELAAJAT JA TOIMIHENKILÖT OTTELUT

Yhteyshenkilö:

Vesa Anttila


Puhelin:

050-4068500


Sähköposti:

vesa.anttila@ii.fi

ILMOITUSTAULU

D2-joukkueen harjoitukset pääsääntöisesti ma, ke, to. Tarkista kellonajat jäävuorolistasta: Jäävuorolista

Joukkueet D2 AA, Alkusarja Lohko 4:
Cobrat
Cowboys
Hermes sininen
JHT S
PyPo
RJK
YJK V

Tulospalvelun linkki: http://www.tilastopalvelu.fi/ih/beta/tilastointi/index.php/tilastot-ja-ohjelmat

 http://www.tilastopalvelu.fi/ih/beta/tilastointi/index.php/tilastot-ja-ohjelmat?sstsbseason=&sstsblevel=102&sstsbdistrict=&sstsbstatgroup=5717


JHTs työvuorolista 2017 - 2018
Päivä Kello Koti Vieras Kuuluttaja Kirjuri Kello Jäähy 1 Jäähy 2 Kioski 1 Kioski 2
24/9/2017 17:00 JHTs Cobrat Minna.S Nina Anna-Kaisa Hannula  Toivonen Nuorala Mustonen
14/10/2017 13:30 JHTs PyPo   Marena Nina Anna-Kaisa Santapakka Mustonen Suomala Rahkola
29/10/2017 11:30 JHTs Cowboys   Kata Nina

Mustonen Hannula Anttila Heikkilä.T
4/11/2017 11:00 JHTs YJKv   Marena Nina Anna-Kaisa Santapakka Toivonen Mustonen
18/11/2017 11:00 JHTs Hermes sin  Marena           Kata Saarela Mustonen Niemelä Rahkola
3/12/2017 JHTs RJK  Minna.S Nina Kata Toivonen Suomala Nuorala Suomala



JHT-05 joukkueen tilinumero: FI4450510620033255  



JOUKKUEEN TULEVAT OTTELUT

21.10.2017 klo 12:00, D2 AA, Alkusarja Lphko 4
RJK vs JHT

29.10.2017 klo 11:30, D2 AA, Alkusarja Lohko 4
JHT vs Cowboys

04.11.2017 klo 11:00, D2 AA, Alkusarja Lohko 4
JHT vs YJK V

18.11.2017 klo 11:00, D2 AA, Alkusarja Lohko 4
JHT vs Hermes S

19.11.2017 klo 15:00, D2 AA, Alkusarja Lohko 4
Cobrat vs JHT

02.12.2017 , D2 AA, Alkusarja Lohko 4
PyPo vs JHT

03.12.2017 , D2 AA, Alkusarja Lohko 4
JHT vs RJK

09.12.2017 klo 16:00, D2 AA, Alkusarja Lohko 4
Cowboys vs JHT



< Takaisin edelliselle sivulle

Tulevat ottelut

21.10.2017 klo 12:00
D2 AA, Alkusarja Lphko 4
RJK vs JHT

21.10.2017 klo 12:00
Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
Ahmat vs JHT A

21.10.2017 klo 12:10
E1 AA lohko 9b
JHT vs YJK

21.10.2017 klo 12:30
C2-AA lohko 2
KuKi HT vs JHT S

Viimeisimmät ottelut

15.10.2017 klo 15:00
B Suomisarja karsinta
JHT B vs IFK Lepplax  7 - 3

14.10.2017 klo 18:50
Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
JHT A vs S-Kiekko  4 - 5

14.10.2017 klo 18:20
B Suomisarja karsinta
IFK Lepplax vs JHT B  1 - 7

14.10.2017 klo 16:00
Suomi-sarjan ottelu
JHT vs Haukat